OFERTA

Wyróżniona przez mieszkańców tytułem najlepszej apteki w powiecie


O nas


Apteka „tania Apteka Melisa” do dynamicznie rozwijająca się firma, założona przez mgr. farmacji Monikę Sękowską-Plech, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom pacjentów.
Nasza pierwsza apteka powstała w Stąporkowie w 2007 roku. Od tego czasu dzięki determinacji i poświęceniu się pasji jaką jest farmacja z sukcesem dokonaliśmy otwarcia kolejnych trzech aptek: w Radoszycach, w Rudzie Malenieckiej  i w Końskich. Przygotowujemy się również do otwarcia następnych punktów poza województwem świętokrzyskim. To zdobyte przez te lata zaufanie i pozytywne opinie pacjentów sprawiają, że chcemy rozwijać nasze apteki i poszerzać asortyment. Chcemy, by pacjenci mogli zawsze dostać produkty, których szukają oraz by były one w cenach dostępnych dla każdego. Prowadzimy sprzedaż leków gotowych, suplementów diety, kosmetyków oraz materiałów i środków opatrunkowych.
Do dyspozycji pacjentów jest wykwalifikowany personel pracujący pod czujnym okiem właścicielki -doświadczonej farmaceutki i absolwentki Wydziału Farmacji Akademii Medycznej w Warszawie.
Zapraszamy do odwiedzenia naszych aptek i skorzystania z fachowej obsługi.